Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
     
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   


 
MAPFRE GENEL SİGORTA İletişim Bilgileri
Meclisi Mebusan Cad. No:25
Salıpazarı 34433 İSTANBUL
Tel: 0212 334 90 00
Faks:0212 334 90 19
e-posta: info@mapfregenelsigorta.com
İstanbul Bölge Müdürlüğü
Barış Mahallesi Eğitim Vadisi Bulvarı No:9/9
Megakent - Beylikdüzü İSTANBUL
Tel: 0212 871 46 12
Fax: 0212 871 46 13
e-posta: istanbul@mapfregenelsigorta.com
Adana Bölge Müdürlüğü
Adana - Mersin Karayolu Üzeri 14. Km
Zeytinli Beldesi 01140 ADANA
Tel: 0322 441 12 70 (pbx)
Faks:0322 441 19 59
e-posta: adana@mapfregenelsigorta.com
Ankara Bölge Müdürlüğü
Cevizlidere Cad. No: 1/13
Dikmen - Çankaya 06520 ANKARA
Tel: 0312 472 75 72 (pbx)
Faks:0312 472 58 59
e-posta: ankara@mapfregenelsigorta.com
Antalya Bölge Müdürlüğü
Kızıltoprak Mah. Ali Çetinkaya Cad. No: 161/1
Merkez 07105 ANTALYA
Tel: 0242 312 12 30 (pbx)
Faks:0242 313 06 04
e-posta: antalya@mapfregenelsigorta.com
Bursa Bölge Müdürlüğü
Alaattin Bey Mah. İzmir Yolu Cad.
Uludağ Ticaret Merkezi No: 277/H
Nilüfer 16120 BURSA
Tel: 0224 441 41 41 / 441 63 65 - 68
Faks:0224 441 63 55
e-posta: bursa@mapfregenelsigorta.com
İzmir Bölge Müdürlüğü
Cumhuriyet Bulvarı No: 43/5
35210 İZMİR
Tel: 0232 482 14 48 / 484 36 75 / 484 01 62
Faks:0232 483 40 34
e-posta: izmir@mapfregenelsigorta.com
İzmit Bölge Müdürlüğü
Mehmet Ali Paşa Mah. Bağdat Cad. No: 222
İzmit - KOCAELİ
Tel: 0262 321 50 60
Faks:0262 321 50 59
e-posta: izmit@mapfregenelsigorta.com
Kayseri Bölge Müdürlüğü
Gültepe Mah. Mustafa Kemalpaşa Bulvarı
No: 50/C Melikgazi - KAYSERİ
Tel: 0352 236 36 30
Faks:0352 233 20 30
e-posta: kayseri@mapfregenelsigorta.com
Konya Bölge Müdürlüğü
Musalla Bağları Mah. Ankara Cad. No: 71/A
Selçuklu - KONYA
Tel: 0332 235 86 86 - 235 20 00
Faks:0332 235 80 00
e-posta: konya@mapfregenelsigorta.com
Malatya Bölge Müdürlüğü
Niyazi Mah. Karakaş Sok.
No:10 - 44100 MALATYA
Tel: 0422 325 21 35 (Pbx) / 0422 325 90 46 (Pbx)
Faks: 0422 323 17 10
e-posta: malatya@mapfregenelsigorta.com
Samsun Bölge Müdürlüğü
Kale Mah. Atatürk Bulvarı
Çenesizler İş Hanı No: 584/6 SAMSUN
Tel: 0362 431 01 21 - 431 01 52
Faks:0362 431 01 04
e-posta: samsun@mapfregenelsigorta.com
Gaziantep Bölge Müdürlüğü
İncilipınar Mah. 3 No’lu Cad.
Akınalan İşmerkezi Şehitkamil / GAZİANTEP
Tel: 0342 220 51 11
Faks: 0342 231 00 97
e-posta: gaziantep@mapfregenelsigorta.com
Genel Servis İletişim Bilgileri
Adana Genel Servis
Adana - Mersin Karayolu Üzeri 14. Km
Zeytinli Beldesi 01140 ADANA
Tel: 0322 441 12 70 - 71
Faks:0322 441 19 59
e-posta: genelservisadana@genelservis.net
Ankara Genel Servis
Anadolu Bulvarı Meka İş Merkezi No: 5/11
Macunköy - Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 397 44 40 (pbx)
Faks:0312 397 44 90
e-posta: genelservisankara@genelservis.net
Antalya Genel Servis
Kızıltoprak Mah. Ali Çetinkaya Cad. No: 161/1
Merkez 07105 ANTALYA
Tel: 0242 311 62 63 (pbx)
Faks:0242 311 59 29
e-posta: genelservisantalya@genelservis.net
Bursa Genel Servis
İzmir Yolu üzeri Alaattin Bey Mah. Uludağ Ticaret Merkezi No: 277/H
Nilüfer / BURSA
Tel: 0224 443 43 03 (pbx) / 443 30 01-02-03
Faks:0224 443 43 04
e-posta: genelservisbursa@genelservis.net
İstanbul Genel Servis
Çevreyolu Cad. No: 2
Bayrampaşa 34020 İSTANBUL
Tel: 0212 565 83 56 / 565 83 10
Faks:0212 501 69 53 - 55
e-posta: genelservisistanbul@genelservis.net
İzmir Genel Servis
Mansuroğlu Mah. 293 Sok. No:1
Bayraklı / İZMİR
Tel: 0232 435 99 24 - 59 - 64
Faks:0232 435 99 54
e-posta: genelservisizmir@genelservis.net