Adreslerimiz

mgs-bina-gorsel

Genel Müdürlük

Yenişehir Mah. Irmak Cad. No:11
Beyoğlu - İSTANBUL

Faks: 0 212 334 90 19
E-posta: info@mapfregenelsigorta.com

0 212 334 90 00

Adana Bölge Müdürlüğü

Reşatbey Mah. Vali Yolu Gülek Sitesi
C Blok Asma Kat No:27 Seyhan - ADANA
Faks: 0 322 459 58 62
E-posta: adana@mapfregenelsigorta.com

0 322 459 58 58

Ankara Bölge Müdürlüğü

Cevizlidere Cad. No: 1/13 Dikmen

Çankaya - ANKARA

Faks: 0 312 472 58 59
E-posta: ankara@mapfregenelsigorta.com

0 312 472 75 72

Antalya Bölge Müdürlüğü

Namık Kemal Bulvarı No: 59 Dokuma

Kepez - ANTALYA
Faks: 0 242 313 06 04
E-posta: antalya@mapfregenelsigorta.com

0 242 312 12 30

Çankaya Bölge Müdürlüğü

Cinnah Caddesi No: 43/6 (D)
Çankaya - ANKARA

Faks: 0 312 441 00 87
E-posta: cankayabolge@mapfregenelsigorta.com

0 312 441 00 84

Bursa Bölge Müdürlüğü

Alaattin Bey Mah. İzmir Yolu Cad. 

Uludağ Ticaret Merkezi No: 277/H Nilüfer - BURSA

Faks:0 224 441 63 55
E-posta: bursa@mapfregenelsigorta.com

0 224 441 41 41

Denizli Bölge Müdürlüğü

Saraylar Mah. Saltak Cad. No.36
DENİZLİ

Faks: 0 258 265 33 82
E-posta: denizli@mapfregenelsigorta.com

0 258 265 33 83

Eskişehir Bölge Müdürlüğü

Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Bulvarı
Şimşek İş Hanı No:75/31 - ESKİŞEHİR

Faks: 0 222 240 13 38
E-posta: eskisehir@mapfregenelsigorta.com

0 222 240 13 33

Gaziantep Bölge Müdürlüğü

İncilipınar Mah. 3 No’lu Cad.
Akınalan İşmerkezi Şehitkamil - GAZİANTEP

Faks: 0 342 231 00 97
E-posta: gaziantep@mapfregenelsigorta.com

0 342 220 51 11

İstanbul Bölge Müdürlüğü

Barış Mahallesi Eğitim Vadisi Bulvarı No:9/9 Megakent
Beylikdüzü - İSTANBUL

Fax: 0 212 871 46 13
E-posta: istanbul@mapfregenelsigorta.com

0 212 871 46 12

İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü

Bağdat Caddesi Murat Apt. No:340/7
Kat:1 D:5 Erenköy, Kadıköy - İSTANBUL

Fax: 0 216 368 93 09
E-posta: istanbulanadoluyakasi@mapfregenelsigorta.com

0 216 368 00 27

Beşiktaş Bölge Müdürlüğü

Meclis-i Mebusan Caddesi No:23/1
Salıpazarı – İSTANBUL

Fax: 0 212 377 50 01
E-posta: besiktasbolge@mapfregenelsigorta.com   

0 212 377 50 00

İzmir Bölge Müdürlüğü

Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No:39

Kule B Kat 43 Folkart Towers 

Bayraklı - İzmir

Faks: 0 232 483 40 34
E-posta: izmir@mapfregenelsigorta.com   

0 232 482 14 48

İzmit Bölge Müdürlüğü

Mehmet Ali Paşa Mah. Bağdat Cad. No: 222
İzmit - KOCAELİ

Faks: 0 262 321 50 59
E-posta: izmit@mapfregenelsigorta.com

0 262 321 50 60

Kayseri Bölge Müdürlüğü

Gültepe Mah. Mustafa Kemalpaşa Bulvarı No: 50/C
Melikgazi - KAYSERİ

Faks: 0 352 233 20 30
E-posta: kayseri@mapfregenelsigorta.com

0 352 236 36 30

Konya Bölge Müdürlüğü

Musalla Bağları Mah. Ankara Cad. No: 71/A
Selçuklu - KONYA

Faks: 0 332 235 80 00
E-posta: konya@mapfregenelsigorta.com

0 332 235 86 86

Malatya Bölge Müdürlüğü

Niyazi Mah. Karakaş Sok. No:10
MALATYA

Faks: 0 422 323 17 10
E-posta: malatya@mapfregenelsigorta.com   

0 422 325 21 35

Samsun Bölge Müdürlüğü

Kale Mah. Atatürk Bulvarı
Çenesizler İş Hanı No: 584/6 SAMSUN

Faks: 0 362 431 01 04
E-posta: samsun@mapfregenelsigorta.com

0 362 431 01 21